Telefon Numaramız

0 (312) 430 70 81

Hakkımızda

YADE KİTAP YAYINLARI; Yade Kitap, Yade Çocuk, Yade Akademik, Lirik, Sinova ve İnce Kütük markaları ile kitap yayıncılığı yapan bir kurumdur.

  

Yade Kitap olarak 2017 yılında başladığımız yolculuğumuz her geçen gün artan heyecanla devam ediyor. Yetişkin ve çocuk kategorilerinde; araştırma-inceleme, anı-biyografi ve çeviri edebiyatı gibi pek çok türde yayınladığımız eserlerle ülkemizin fikir ve kültür dünyasına katkı sağlamaya çalışıyoruz. 150 civarındaki yayın sayımız eski yeni pek çok eseri ve pek çok türü barındırıyor. 


Geçmişten günümüze klasik eserlerin yanında, yeni isimlerin de edebiyat alanında kendine yer bulması için çaba gösteriyoruz. Yazarlarımızla artan okur kitlemizin kalitesi de bizi daha iyi işler yapmak için güçlendiriyor. Bir yandan okurlarımızın beklentilerini karşılamaya çalışırken diğer yandan yaptığımız beklenmedik işlerle yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.


Yade Çocuk ile çocukların kültürel gelişimlerine katkıda bulunan eserleri sizinle buluşturuyoruz. Yade Akademik ile akademinin seçkin eserlerini, Sinova ile tarihin bütün boyutlarını size ulaştırırken Lirik ile şiir kitaplarını şiir severlere ulaştırıyoruz. İnce Kütük ise absürd ve sıradışı eserlerle kısa sürede kendine önemli bir yer edinecektir. 


YADE Kitap olarak kocaman bir aileyiz ve tüm markalarımız, yöneticilerimiz, yazarlarımız, editörlerimiz, tasarımcılarımız ve diğer çalışanlarımızla; sevgiyle, başarıyla, azim ve kararlılıkla büyümeye devam ediyoruz.