Telefon Numaramız

0 (312) 430 70 81

Yetişkin

Yetişkin Kitapları

Alt Kategoriler


Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 102 (12 Sayfa)

Şu anda değerli şair-yazar, Sebahat Karagöz'ün üçüncü kitabı olan 03.15'i elinize aldınız, inceliyorsunuz ve kendi kendinize soruyorsunuz: "Bu kitabı ..

10₺

: 10₺

rating

İnsan ve sanata dair derinliği yüksek, mizah tarafı zengin ve düşündürücü cümlelerle metinlerden oluşan bir hazine sandığının kapağını tutuyorsun ey o..

10₺

: 10₺

rating

“Bugün ülkemizin ve diğer İslam ülkelerinin temel sorunlarından biri, asıl evimiz olan İslam’ın sahih kaynaklarından uzaklaştırılıp, birlik, bütünlük,..

10₺

: 10₺

rating

Sinan’ın tüm istediği mutsuz bir evlilikten sonra, yurt dışında ticaretle uğraşan babasının yanına yerleşip geçmişi unutarak yeni bir hayata yelken aç..

10₺

: 10₺

rating

Hiç âşık oldunuz mu?Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur…Aşka inanıyorsanız, âşık olmak istiyorsanız veya ‘aşkı­mız hiç ama hiç bitmesin’ diyor..

10₺

: 10₺

rating

Atatürk’ü kimse onun kadar güzel ve ayrıntılı anlatamadı…• Atatürk’ün “Kemal” adını “Kamal” diye değiştirdiğini biliyor muydunuz?• Masonluğu kaldıran ..

10₺

: 10₺

rating

Gazetecilik bazı insanlar için sadece bir meslek değildir! Gerçeği bulmak ve duyurmak mesleğin şifresi olsa da bu sırada yaşanan süreç, belli bir..

10₺

: 10₺

rating

İnsanoğlunun tek sermayesi;su ile toprak arasındaki zaman dilimidir.Zaman su misali akarken toprağa doğru,yok olmaya gidiyoruz.Su ve zaman toprakta ka..

10₺

: 10₺

rating

Babaannemin annesinin köyüne gidişimle başlayan hikaye ve ardından gelen tüm hikayelerdeki kadınlar gerçek ve çoğu babaannemin hayatından hayatıma geç..

10₺

: 10₺

rating
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 102 (12 Sayfa)