Telefon Numaramız

0 (312) 430 70 81

Hikaye

Hikaye Kitapları

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Bu sene papatyalar geç açtı. Her sene mayısın sonunda açan papatyalar, bu sene geç kaldı. Kendime verdiğim sözler gibi...Hastane odasının camından zar..

10₺

: 10₺

rating

İşte adaşım, sana seven bir Çingene'nin hikayesi. Çiçeklerin açtığı bir mevsimde, senin kollarına yaslanan ve çiçekler kadar güzel kokan bir vücutla u..

5₺

10₺

: 5₺

-50%
rating

“Kağnının kenarına tutunarak biraz daha yürüdü. Ayakları birbirine dolaşıyordu. Öküzlere “oooha” diye bağırmak  istedi, sesi boğazından çıkmadı; ..

10₺

: 10₺

rating

Sesi yine yumuşacık, yine kadife gibiydi.Peride büyülenmişçesine ona bakıyordu.Gözlerini kırpmayı bile unutmuştu neredeyse.Kalbi öylehızlı çarpıyordu ..

10₺

: 10₺

rating

“Sesiyine güzel,fakat birtakım hışırtılarla karışıktı. Yükselince pek belli olmayan bu yabancı sesler alçaklara inince derhâl kendilerini gösteriyorla..

7₺

: 7₺

rating

Sabahattin Ali 1947’de yayımlanan bu kitabı ile öykü yeteneğini bir kez daha kanıtlamıştır. Büyükler için masallar olarak tanımlanan Sırça Köşk, Anado..

8₺

: 8₺

rating

Mevsim mart başlarıydı. Karlar erimiş, köyün yolları, bazı çukur ve gün görmez yerlerde, pis kokulu bir çamur yığını hâline gelmişti. Dört yana koşuşa..

10₺

: 10₺

rating

Bu öyküler, uzun süredir içimde gezinip duran bir dizi duyum, aktarım ve yaşantının düşünce, kurgu ve betimlemelerle karıştırılıp harmanlanması ve idd..

10₺

: 10₺

rating

Emekli olunca bir dergide yazılar yazmaya başlamış Sezai Abi. Yazılarını desteklediği bazı kitapları kütüphaneden temin ediyormuş.“Evdekiler bazen yet..

10₺

: 10₺

rating