Telefon Numaramız

0 (312) 430 70 81

Roman

Yetişkin Romanları

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)

Şu anda değerli şair-yazar, Sebahat Karagöz'ün üçüncü kitabı olan 03.15'i elinize aldınız, inceliyorsunuz ve kendi kendinize soruyorsunuz: "Bu kitabı ..

30₺

: 30₺

rating

Sinan’ın tüm istediği mutsuz bir evlilikten sonra, yurt dışında ticaretle uğraşan babasının yanına yerleşip geçmişi unutarak yeni bir hayata yelken aç..

20₺

: 20₺

rating

Hiç âşık oldunuz mu?Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur…Aşka inanıyorsanız, âşık olmak istiyorsanız veya ‘aşkı­mız hiç ama hiç bitmesin’ diyor..

16₺

: 16₺

rating

Her kız beyaz spor arabalı,uzun boylu,kaslı,yakışıklı,karizmatik bir erkek kendisine aşık olsun,gözü aşkından kör olsun,köpek gibi sadık,insan gibi ve..

20₺

: 20₺

rating

Dut ağacıyla Mayevka köyüne geldiğim ilk gün tanışmıştık. O zamanlar daha genç denecek yaştaydı. İlk önce üç yıl, daha sonra da on yedi yılı birlikte ..

30₺

: 30₺

rating

Binlerce Türk gencinin sokaklara dökülmesi, ideolojileri uğruna canlarından olmalarına neden olan bir dönem ya­şandı ülkemizde.Özü, fikri, zikri vatan..

18₺

: 18₺

rating

Çaresizlik, yeni çarelere üretmeye zemin hazırlıyordu. Gaz az ise lambayı fazla yakmamak, erken yatmak bunlardan yapılması gerekenlerden en önemlisiyd..

18₺

: 18₺

rating

Her insanın içinde zaman zaman baş gösteren ve “ben bunları nasıl yaptım” dedirten duygular vardır. Bu duygular belki yıllarca farkına varmadığımız am..

14₺

: 14₺

rating

Bu gece beni uyku tutmazdı artık. Sabaha kadar düşünecek öyle çok şey vardı ki. Her şeyden önce, bir yolunu bulup, Ali’yi ailemle tanıştırmalıydım! Ne..

14₺

: 14₺

rating
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)