Telefon Numaramız

0 (312) 430 70 81

Roman

Yetişkin Romanları

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 19 (3 Sayfa)

Şu anda değerli şair-yazar, Sebahat Karagöz'ün üçüncü kitabı olan 03.15'i elinize aldınız, inceliyorsunuz ve kendi kendinize soruyorsunuz: "Bu kitabı ..

10₺

: 10₺

rating

Sinan’ın tüm istediği mutsuz bir evlilikten sonra, yurt dışında ticaretle uğraşan babasının yanına yerleşip geçmişi unutarak yeni bir hayata yelken aç..

10₺

: 10₺

rating

Hiç âşık oldunuz mu?Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur…Aşka inanıyorsanız, âşık olmak istiyorsanız veya ‘aşkı­mız hiç ama hiç bitmesin’ diyor..

10₺

: 10₺

rating

Her kız beyaz spor arabalı,uzun boylu,kaslı,yakışıklı,karizmatik bir erkek kendisine aşık olsun,gözü aşkından kör olsun,köpek gibi sadık,insan gibi ve..

10₺

: 10₺

rating

Dut ağacıyla Mayevka köyüne geldiğim ilk gün tanışmıştık. O zamanlar daha genç denecek yaştaydı. İlk önce üç yıl, daha sonra da on yedi yılı birlikte ..

10₺

: 10₺

rating

Binlerce Türk gencinin sokaklara dökülmesi, ideolojileri uğruna canlarından olmalarına neden olan bir dönem ya­şandı ülkemizde.Özü, fikri, zikri vatan..

10₺

: 10₺

rating

Çaresizlik, yeni çarelere üretmeye zemin hazırlıyordu. Gaz az ise lambayı fazla yakmamak, erken yatmak bunlardan yapılması gerekenlerden en önemlisiyd..

10₺

: 10₺

rating

Hakan PALA - Hayat Zor Diye Sahtekar mı Olacağız?Bir masalın içinde miyiz ne?Her şey o kadar saçma ve sanal ki!Kötü bir büyücü renkleri çalmış elimizd..

10₺

: 10₺

rating

Her insanın içinde zaman zaman baş gösteren ve “ben bunları nasıl yaptım” dedirten duygular vardır. Bu duygular belki yıllarca farkına varmadığımız am..

14₺

: 14₺

rating
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 19 (3 Sayfa)