Telefon Numaramız

0 (312) 430 70 81

Şiir

Şiir Kitapları

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 41 (5 Sayfa)

İnsanoğlunun tek sermayesi;su ile toprak arasındaki zaman dilimidir.Zaman su misali akarken toprağa doğru,yok olmaya gidiyoruz.Su ve zaman toprakta ka..

10₺

: 10₺

rating

Sükutumu bozdursamKaç para verirler anne?Beş,On,Yirmi?Bir nefes alır mıyım mesela,Bir uyku gelir mi?Sayfa Sayısı : 224..

10₺

: 10₺

rating

Aşk,açık bir yaradır şimdi sol yanımızda...Bir yara kiHiçbir neşter kesip atamaz...Bir yara kiLokman Hekim gelse kapatamaz!Yara geniş,yara derin...Mev..

10₺

: 10₺

rating

Akmaya başlar şiir, ahenkli bir musiki gibi. Hüzünler dökülür yüzünüzden, içinize gökler kurulur, uyanır kökleriniz. Gözbebekleriniz büyür, göklerin k..

10₺

: 10₺

rating

İyi bir şairde bulunması gereken en önemli ve olmazsa olmaz özellik doğuştan gelen yetenektir. Bu yetenek, inşa edilecek bir binanın arsası üzerine eş..

10₺

: 10₺

rating

Gece tunç, gece demir, gece ağır mı ağır,Sanki son yolculuğa, son kervan yükleniyor.Feryat etmek boşuna, bütün yolcular sağır,Rıhtımda son gemiye, son..

10₺

: 10₺

rating

Bilirim sonbaharın dilini,Biraz sarı biraz da yorgundur.Şiirleri sitem yüklü,Kadehleri dertlidir.Bilirim sonbaharın dilini,Biraz ürkek, biraz kaçamakt..

10₺

: 10₺

rating

Tanrı Dağlarında yanan ateşle,Yesi'den dünyaya bakar gibisin.Maziden atiye doğan güneşle,Kalplere üç hilal takar gibisin.Hedefe yürürken bir ülkü gere..

10₺

: 10₺

rating

Doğum ve ölümün olduğu her yerde sevgi, gözyaşı, aşk gibi farklı olaylar vardır. İnsan var olduğu müddetçe bu saydıklarımın hepsini yaşayarak görecekt..

10₺

: 10₺

rating
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 41 (5 Sayfa)