Telefon Numaramız

0 (312) 430 70 81

6 - 12 Yaş

6 - 12 Yaş Arası Çocuklar İçin Kitaplar

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 12 (2 Sayfa)

Ağa, koca köyde yetişen bütün ürünleri kendisi için saklayıp köylüye sıkıntı çektirirmiş. Bu köydeki iki küçük kafadar zaman zaman gizlice tarlalara g..

5₺

: 5₺

rating

Ve küçük yazarımız der ki: Değerli okuyucu; elinde tuttuğun bu kitabı okuyup da son noktayı görünce, senin de hayalin varsa hayalinin peşinden gidecek..

5₺

: 5₺

rating

Çocuk Bayramı, bir milletin en karanlık zamanında bile gelecek günlere olan inancının bir simgesi.Milletin vefasının, dayanışma gücünün ve ortak bir a..

5₺

: 5₺

rating

Senin için de insanların fiziksel özellikleri değil kalpleri mi daha önemli?Senin için de birileri ile arkadaş olmak onlara kötü davranmaktan daha mı ..

5₺

: 5₺

rating

Hikâye yaşanmış ya da yaşanması muhtemel olan olayların bir yazar tarafından okuyucuda heyecan uyandıracak ve keyif verecek şekilde kısaca anlatıldığı..

5₺

: 5₺

rating

10 yaşındaki bir çocuğun kaleminden...Ve küçük yazarımız der ki:Değerli okuyucu, elinde tuttuğun bu kitabı okuyup da son noktayı görünce, sen de gerçe..

5₺

: 5₺

rating

Bu kitapta 9 yaşında bir çocuğun kaleminden meyvelerin kardeşliğini okuyacaksınız. Yazarın kendisi gibi sevgi dolu, arkadaş canlısı olarak hayal ..

5₺

: 5₺

rating

“Birkaç gündür bizim Küçük Kara Balık efkarlıymış ve ağzını bıçak açmıyormuş. İsteksiz isteksiz sağa sola gidiyor çoğu zamansa annesinden geride kalıy..

5₺

: 5₺

rating

Dünyada her yıl yaklaşık iki milyon insanın okuduğu Küçük Prens’te sevgi, verilen emekle bağlantılandırılır. Sevdiğiniz şeye verilen emeğin, külfet de..

5₺

: 5₺

rating
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 12 (2 Sayfa)