Telefon Numaramız

0 (312) 430 70 81

Seçili Kitaplarımız

Seçili Kitaplarımız

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)

İnsan ve sanata dair derinliği yüksek, mizah tarafı zengin ve düşündürücü cümlelerle metinlerden oluşan bir hazine sandığının kapağını tutuyorsun ey o..

15₺

: 15₺

rating

Hiç âşık oldunuz mu?Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur…Aşka inanıyorsanız, âşık olmak istiyorsanız veya ‘aşkı­mız hiç ama hiç bitmesin’ diyor..

16₺

: 16₺

rating

Gazetecilik bazı insanlar için sadece bir meslek değildir! Gerçeği bulmak ve duyurmak mesleğin şifresi olsa da bu sırada yaşanan süreç, belli bir..

12₺

: 12₺

rating

Babaannemin annesinin köyüne gidişimle başlayan hikaye ve ardından gelen tüm hikayelerdeki kadınlar gerçek ve çoğu babaannemin hayatından hayatıma geç..

18₺

: 18₺

rating

Okuduğum pek çok kişisel gelişim kitabı mutlu olabilmek için eğlenceyi öneriyor. Eğlenmek; sadece içki içmek, dans etmek, müzik dinlemek değildir. Eğl..

20₺

: 20₺

rating

Eserde, “Bir Düğün Gecesi” başlığı altında Türk siyasi tarihindeki darbeler ve darbe yönetimlerindeki uygulamalar objektif bir biçimde ele alınmıştır...

17₺

: 17₺

rating

Bir akşam bulutlar dağıldı gökyüzünde, güneş göründü aniden. Tam kaybolmaya yüz tutmuşken tam karanlığa salacakken kendini,  geriye dönüp gülümse..

14₺

: 14₺

rating

Ev bir sığınma yeri değil aslında. Hayata hazırlanma yeri."Hayy" isminin tecellileri ile buluşmadan önce farkındalık kazanılan yerdir ev. Pek münasip ..

14₺

: 14₺

rating

Hızlı okuma, genel olarak daha çok kaynağa, bilgiye daha kısa sürede erişim amacı taşıyorsa bu sadece tekniklerin uygulanmasıyla değil, bütünsel bir ç..

18₺

: 18₺

rating
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)